Результати районної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва "Жінка - берегиня роду"

Результати конкурсу:

В’язання гачком

ІІ вікова категорія (10-14 років) :

І місце – Барало Вікторія, 12 років, Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Гриб Ольга Олександрівна;

Коновалова Вікторія, 14 років, КСРЦТМ «Оберіг», студія «Рукоділля», керівник Приходько Олена Володимирівна;

ІІ місце – Бражник Дарина, 13 років, КСРЦТМ «Оберіг», студія «Рукоділля», керівник Приходько Олена Володимирівна;

Курач Маргарита, 13 років, КСРЦТМ «Оберіг», студія «Рукоділля», керівник Приходько Олена Володимирівна.

В`язана іграшка

ІІ вікова категорія (10-14 років) :

І місце – Шикута Валерія, 13 років, Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Гриб Ольга Олександрівна;

ІІ місце – Курач Маргарита, 13 років, КСРЦТМ «Оберіг», студія «Рукоділля», керівник Приходько Олена Володимирівна.

ІІІ вікова категорія (15-18 років) :

І місце – Міщенко Катерина, 15 років, Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Гриб Ольга Олександрівна;

Швейні вироби

ІІ вікова категорія (10-14 років) :

І місце – Палагніна Діана, 12 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Юрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, гурток «Сувенір», керівник Седлецька Тетяна Іванівна;

Вдовіна Юлія, 14 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Юрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, гурток «Сувенір», керівник Седлецька Тетяна Іванівна;

ІІ місце – Тимофеєва Дар`я, 12 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Юрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, гурток «Сувенір», керівник Седлецька Тетяна Іванівна;

Леонова Анастасія, 12 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, студія «Намистинка», керівник Біла Людмила Василівна;

ІІІ місце – Гаюк Юлія, 13 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, студія «Намистинка», керівник Біла Людмила Василівна;

Жаворонкова Катерина, 11 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, студія «Намистинка», керівник Біла Людмила Василівна;

ІІІ вікова категорія (15-18 років) :

І місце – Халаім Дар`я, 16 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Юрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, гурток «Сувенір», керівник Седлецька Тетяна Іванівна;

ІІ місце – Скоробагатько Катерина, 17 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Юрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, гурток «Сувенір», керівник Седлецька Тетяна Іванівна;

ІІІ місце – Горбаченко Дар`я, 15 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, студія «Намистинка», керівник Біла Людмила Василівна;

Вишивка хрестиком

І вікова категорія (6-9 років) :

І місце – Паска Софія, 8 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, студія «Художня вишивка», керівник Кулініч Емілія Борисівна;

Іванькова Дарина, 8 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, студія «Художня вишивка», керівник Кулініч Емілія Борисівна;

Питель Катерина, 6 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, студія «Художня вишивка», керівник Кулініч Емілія Борисівна;

ІІ місце – Матвіцька Марія, 6 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, студія «Художня вишивка», керівник Кулініч Емілія Борисівна;

Олійник Злата, 6 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, студія «Художня вишивка», керівник Кулініч Емілія Борисівна;

Лук`янчук Уляна, 8 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, студія «Художня вишивка», керівник Кулініч Емілія Борисівна;

ІІІ місце – Бохенко Софія, 8 років, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Художня вишивка», керівник Іванькова Світлана Леонідівна;

Швець Дар`я, 8 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, студія «Художня вишивка», керівник Кулініч Емілія Борисівна;

Ашірова Ілона, 6 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, студія «Художня вишивка», керівник Кулініч Емілія Борисівна;

ІІ вікова категорія (10-14 років) :

І місце – Максимченко Марина, 11 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, студія «Художня вишивка», керівник Кулініч Емілія Борисівна;

Ткаченко Ірина, 14 років, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Художня вишивка», керівник Іванькова Світлана Леонідівна;

ІІ місце – Нівінська Софія, 10 років, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Художня вишивка», керівник Іванькова Світлана Леонідівна;

Лук`янчук Ліля, 10 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, студія «Художня вишивка», керівник Кулініч Емілія Борисівна;

Радчук Тетяна, 13 років, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Художня вишивка», керівник Іванькова Світлана Леонідівна;

ІІІ місце – Терещенко Владислава, 11 років, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Художня вишивка», керівник Іванькова Світлана Леонідівна;

Лозовенко Катерина, 12 років, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Художня вишивка», керівник Іванькова Світлана Леонідівна;

Делентій Ірина, 10 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, студія «Намистинка», керівник Біла Людмила Василівна;

ІІІ вікова категорія (15-18 років) :

І місце – Гиренко Яна, 15 років, Лисниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. Грушевського;

Вишивка гладдю

ІІ вікова категорія (10-14 років) :

ІІ місце – Бивалькевич Анастасія, 13 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, студія «Намистинка», керівник Біла Людмила Василівна;

ІІІ місце – Кузнецова Дар`я, 13 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, студія «Намистинка», керівник Біла Людмила Василівна;

Кравченко Лізавета, 13 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, студія «Намистинка», керівник Біла Людмила Василівна;

Вишивка стрічкою

І вікова категорія (6-9 років) :

І місце – Іванькова Дарина, 8 років, КСР ЦНТТУМ «Шанс», керівник Гарбар Надія Володимирівна;

ІІ вікова категорія (10-14 років) :

Гран-прі – Пахмова Тетяна, 14 років, КСР ЦНТТУМ «Шанс», керівник Гарбар Надія Володимирівна;

І місце – Сікан Євгенія, 12 років, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Художня вишивка», керівник Іванькова Світлана Леонідівна;

Мазурова Євгенія, 13 років, КСР ЦНТТУМ «Шанс», керівник Гарбар Надія Володимирівна;

ІІ місце – Давиденко Катерина, 10 років, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Художня вишивка», керівник Іванькова Світлана Леонідівна;

Лозовенко Катерина, 12 років, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Художня вишивка», керівник Іванькова Світлана Леонідівна;

Дементович Богдана, 14 років, КСР ЦНТТУМ «Шанс», керівник Гарбар Надія Володимирівна;

ІІІ місце – Кокоша Тетяна, 10 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Юрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, гурток «Сувенір», керівник Седлецька Тетяна Іванівна;

Бевз Анастасія, 10 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Юрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, гурток «Сувенір», керівник Седлецька Тетяна Іванівна;

Курач Маргарита, 13 років, КСРЦТМ «Оберіг», студія «Рукоділля», керівник Приходько Олена Володимирівна;

ІІІ вікова категорія (15-18 років) :

І місце – Халаім Дар`я, 16 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Юрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, гурток «Сувенір», керівник Седлецька Тетяна Іванівна;

Мельничук Ірина, 16 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Юрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, гурток «Сувенір», керівник Седлецька Тетяна Іванівна;

Коврова вишивка

ІІ вікова категорія (10-14 років) :

І місце – Савченко Наталія, 10 років, ВЦТДЮ на базі Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, гурток коврової вишивки, керівник Козленко Лідія Василівна;

Головко Діана, 13 років, ВЦТДЮ на базі Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, гурток коврової вишивки, керівник Козленко Лідія Василівна;

Вишивка бісерером

І вікова категорія (6-9 років) :

І місце – Ткаченко Марина, 9 років, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Художня вишивка», керівник Іванькова Світлана Леонідівна;

ІІ вікова категорія (10-14 років) :

Гран-прі – Нівінська Софія, 10 років, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Художня вишивка», керівник Іванькова Світлана Леонідівна;

І місце – Гушевата Лея, 13 років, Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, керівник Гарбар Надія Володимирівна;

ІІ місце – Бойко Саша, 10 років, Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, керівник Гарбар Надія Володимирівна;

Сідько Анна, 13 років, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Художня вишивка», керівник Іванькова Світлана Леонідівна;

ІІІ місце – Лозовенко Катерина, 12 років, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Художня вишивка», керівник Іванькова Світлана Леонідівна;

Паламарчук Марія, 13 років, Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, керівник Гарбар Надія Володимирівна;

ІІІ вікова категорія (15-18 років) :

І місце – Фастівець Аліна, 16 років, Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Гриб Ольга Олександрівна;

Вироби з бісеру

І вікова категорія (6-9 років) :

І місце – Мариненко Поліна, 7 років, КСРЦТМ «Оберіг», студія «Рукоділля», керівник Приходько Олена Володимирівна;

Кернавська Варвара, 7 років, Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, гурток «Майстриня», керівник Койпиш Олександра Іванівна;

ІІ місце – Осталецька Кароліна, 8 років, КСРЦТМ «Оберіг», студія «Рукоділля», керівник Приходько Олена Володимирівна;

Веселова Соломія, 9 років, Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, гурток «Майстриня», керівник Койпиш Олександра Іванівна;

ІІІ місце – Останіна Маргарита, 6 років, КСРЦТМ «Оберіг», студія «Рукоділля», керівник Приходько Олена Володимирівна;

Журба Антон, 8 років, КСРЦТМ «Оберіг», студія «Рукоділля», керівник Приходько Олена Володимирівна;

ІІ вікова категорія (10-14 років) :

І місце – Діхтяр Марія, 12 років, КСРЦТМ «Оберіг», студія «Рукоділля», керівник Приходько Олена Володимирівна;

Бойко Юлія, 12 років, Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, гурток «Майстриня», керівник Койпиш Олександра Іванівна;

ІІ місце – Шматко Дар`я, 11 років, КСРЦТМ «Оберіг», студія «Рукоділля», керівник Приходько Олена Володимирівна;

Коновалова Вікторія, 14 років, КСРЦТМ «Оберіг», студія «Рукоділля», керівник Приходько Олена Володимирівна;

ІІІ місце – Рахільчук Вікторія, 11 років, КСРЦТМ «Оберіг», студія «Рукоділля», керівник Приходько Олена Володимирівна;

Бражник Дарина, 13 років, КСРЦТМ «Оберіг», студія «Рукоділля», керівник Приходько Олена Володимирівна;

ІІІ вікова категорія (15-18 років) :

І місце – Кучма Ангеліна, 17 років, КСРЦТМ «Оберіг», студія «Рукоділля», керівник Приходько Олена Володимирівна;

ІІ місце – Свєртока Анна, 16 років, Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, гурток «Майстриня», керівник Койпиш Олександра Іванівна;

Вироби з фетру

І вікова категорія (6-9 років) :

І місце – Іванькова Дарина, 8 років, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, студія «Художня вишивка», керівник Кулініч Емілія Борисівна;

ІІ вікова категорія (10-14 років) :

І місце – Терещенко Владислава, 11 років, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Художня вишивка», керівник Іванькова Світлана Леонідівна;

ІІ місце – Ширяєва Анна, 10 років, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Художня вишивка», керівник Іванькова Світлана Леонідівна;

Живопис вовною

ІІ вікова категорія (10-14 років) :

І місце – Діхтяр Марія, 12 років, КСРЦТМ «Оберіг», студія «Рукоділля», керівник Приходько Олена Володимирівна;

Коновалова Вікторія, 14 років, КСРЦТМ «Оберіг», студія «Рукоділля», керівник Приходько Олена Володимирівна.