Результати районної виставки-конкурсу "Великоднє диво"

Офіційні результати районної виставки-конкурсу "Великоднє диво" вже на нашому сайті!

Переможцями стали майже 80 дітей із 17 різних закладів освіти найталановитішого Києво-Святошинського району. 

Поважне журі визначили наступних переможців (текст наказу ви можете завантажити у рубриці "Положення"):

ВЕЛИКОДНЯ ІГРАШКА

Молодша вікова категорія (7-9р.)

І місце – 9р., Мокасевич Влада, керівник Павленко Даніела Іванівна, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Арт-ідея»

І місце – 8р., Степаненко Іван, керівник Гоменюк Наталія Йосипівна, КСР ЦТМ «Оберіг», майстерня «Майстер»

ІІ місце – 8р., Клочанов Тимофій., керівник Гоменюк Наталія Йосипівна, КСР ЦТМ «Оберіг», майстерня «Майстер»

Середня вікова категорія (10-13р.)

І місце – 10р., Хлєбіна Анастасія, керівник Лозовенко Світлана Іванівна, КСР ЦТМ «Оберіг», народна студія «Фітодизайн та декор»

ІІ місце – 12р., Шаповал Діана, керівник Шаповал Неля Василівна, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Світ майстрів»

ІІ місце – 11р., Міліон Поліна, керівник Гоменюк Наталія Йосипівна, КСР ЦТМ «Оберіг», майстерня «Майстер»

ПИСАНКА (ЯЙЦЕ, ВІСК)

Середня вікова категорія (10-13р.)

І місце - 13р., Коваленко Кіра, керівник Пасєка Тетяна Сергіївна, Вишнівська ЗОШ І-ІІІст.№4.

ІІ місце – 12р., Бойко Олександра, керівник Гарбар Надія Володимирівна, КСР ЦНТУМ «Шанс», гурток «Декоративно-прикладне мистецтво»

ІІ місце - 12р., Синиця Анна, керівник Тарасенко Валентина Вікторівна, ВЦТДЮ, студія «Умілі ручки»

Старша вікова категорія (14-16р.)

І місце – 14 р., Петрик Ніна, керівник Багдарасян Ганна Сергіївна, Ходосівська ЗОШ І-ІІІст.

ПИСАНКА (БІСЕР)

Середня вікова категорія (10-13р.)

І місце - 12р., Левченко Олеся, керівник Тарасенко Валентина Вікторівна, Крюківщинська ЗОШ І-ІІІст., гурток «Фантазія»

І місце – 11р., Григор Руфа, керівник Тарасенко Валентина Вікторівна, ВЦТДЮ, студія «Умілі ручки»

ІІ місце - 12р., Косинська Анастасія, керівник Тарасенко Валентина Вікторівна, Крюківщинська ЗОШ І-ІІІст., гурток «Фантазія»

ІІ місце - 12р., Шипеля Дар’я, керівник Тарасенко Валентина Вікторівна, Крюківщинська ЗОШ І-ІІІст., гурток «Фантазія»

ІІ місце - 12р., Полюк Вікторія, керівник Тарасенко Валентина Вікторівна, ВЦТДЮ, студія «Умілі ручки»

ПИСАНКА (ІНШІ МАТЕРІАЛИ)

Молодша вікова категорія (7-9р.)

ІІ місце - 9р., Неділько Єсенія, керівник Новікова Вікторія Володимирівна, Гореницька ЗОШ І-ІІІст, гурток «Фантазія»

ІІ місце – 9р., Мігович Анна, керівник Щеголь Людмила Олександрівна, ВЦТДЮ, студія «Декоративно-ужиткове мистецтво»

Середня вікова категорія (10-13р.)

І місце – 12р., Доньченко Микита, керівник Васкевич Ольга Євгеніївна, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Тарасівської ЗОШ І-ІІІст. , студія «Кракелюр»;

І місце - 11р., Дзюба Віра, керівник Пасєка Тетяна Сергіївна, Вишнівська ЗОШ І-ІІІст. №4;

ІІ місце - 12р., Федоренко Марія, керівник Галушко Наталія Петрівна, ВЦТДЮ, гурток «Паперові маги»

Старша вікова категорія (14-16р.)

І місце - 14р., Дворський Микола, керівник Галушко Наталія Петрівна. ВЦТДЮ, гурток «Паперові маги»

КОМПОЗИЦІЯ

ІІ місце - колективна робота, керівник Сірик Світлана Петрівна, Забірська ЗОШ І-ІІІст., гурток «Чарівний пензлик»

Молодша вікова категорія (7-9р.)

І місце - 7р., Сокровольський Андрій, керівник Галушко Наталія Петрівна, ВЦТДЮ, гурток «Паперові маги»

І місце - 8р., Терещенко Аріна, керівник Данильчук Тетяна Миколаївна, ВЦТДЮ, гурток «Вишиванка»

І місце - 7р., Гриб Єлизавета, керівник Данильчук Тетяна Миколаївна, ВЦТДЮ, гурток «Вишиванка»

ІІ місце - 9р., Григор’єва Маргарита, керівник Назарук Вікторія Миколаївна, Мироцька ЗОШ І-ІІІст., студія «Умілі ручки»

ІІ місце - 9р., Останіна Маргарита, керівник Лозовенко Світлана Іванівна, КСР ЦТМ «Оберіг», народна студія «Фітодизайн та декор»

ІІ місце - 9р., Павленко Тимур, керівник Павленко Даніела Іванівна, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Арт-ідея»

Середня вікова категорія (10-13р.)

І місце - 11р., Собран Арсеній, керівник Хомченко Алла Миколаївна, Забірська ЗОШ І-ІІІст., гурток «Краєзнавець»

І місце – 12р., Кондратенко Ярослав, керівник Гоменюк Наталія Йосипівна, КСР ЦТМ «Оберіг», майстерня «Майстер»

І місце – 11р., Середа Василь, керівник Морозова Галина Іванівна, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі БАЛ «Гармонія», гурток «Майстерність».

ІІ місце - 13р., Сударчикова Діана, керівник Гарбар Надія Володимирівна, КСР ЦНТУМ «Шанс», гурток «Декоративно-прикладне мистецтво»

ІІ місце - 10р., Бузяк Єлизавета, керівник Мельник Олена Олександрівна, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Боярської ЗОШ І-ІІІст. №1, гурток «Митець»

ІІ місце - 11р., Авдасьова Еріка, керівник Тарасенко Валентина Вікторівна., Крюківщинська ЗОШ І-ІІІст., гурток «Фантазія»

ІІІ місце - 12р., Гречанюк Аліна, керівник Назарук Вікторія Миколаївна, Мироцька ЗОШ І-ІІІст., студія «Умілі ручки»

Старша вікова категорія (14-16р.)

І місце - 14р., Лозовенко Катерина, керівник Лозовенко Світлана Іванівна, КСР ЦТМ «Оберіг», народна студія «Фітодизайн та декор»

І місце – 15р., Забіяка Микола, керівник Морозова Галина Іванівна, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі БАЛ «Гармонія», гурток «Майстерність»

І місце - 14р., Дворський Микола, керівник Галушко Наталія Петрівна ВЦТДЮ, гурток «Паперові маги»

І місце - 14р., Король Анастасія, керівник Данильчук Тетяна Миколаївна, ВЦТДЮ, гурток «Вишиванка»

КОШИК

Молодша вікова категорія (7-9р.)

І місце - 6р., Коваль Катерина, керівник Лозовенко Світлана Іванівна, КСР ЦТМ «Оберіг», народна студія «Фітодизайн та декор»

І місце - 6р., Свита Ксенія, керівник Лозовенко Світлана Іванівна, КСР ЦТМ «Оберіг», народна студія «Фітодизайн та декор»

І місце - 9р., Гончарова Тамара, керівник Лозовенко Світлана Іванівна, КСР ЦТМ «Оберіг», народна студія «Фітодизайн та декор»

І місце - 8р., Терещенко Аріна, керівник Данильчук Тетяна Миколаївна, ВЦТДЮ, гурток «Вишиванка»

Середня вікова категорія (10-13р.)

ІІ місце – 12р., Хлистова Вікторія, керівник Лозовенко Світлана Іванівна, КСР ЦТМ «Оберіг», народна студія «Фітодизайн та декор»

ІІ місце – 10р., Миронець Софія, керівник Максименко Олена Олександрівна, ВЦТДЮ, студія «Чарівна петриківка»

Старша вікова категорія (14-16р.)

І місце - 14р., Галдецька Тетяна, керівник Данильчук Тетяна Миколаївна, ВЦТДЮ, гурток «Вишиванка»

ІІ місце – 14р., Разумова Тетяна, керівник Сірик Світлана Петрівна, Забірська ЗОШ І-ІІІст., гурток «Чарівний пензлик»

КАРТИНА

ІІ місце – 5-А клас, колективна робота, керівник Козачок Марина Леонідівна, Дмитрівська ЗОШ І-ІІІст.

Молодша вікова категорія (7-9р.)

І місце - 7р., Смірнова Анастасія, керівник Лозовенко Світлана Іванівна, КСР ЦТМ «Оберіг», народна студія «Фітодизайн та декор»

Середня вікова категорія (10-13р.)

І місце - 13р., Курашкевич Дар’я, керівник Лозовенко Світлана Іванівна, КСР ЦТМ «Оберіг», народна студія «Фітодизайн та декор»

ІІ місце – 11р., Максименко Марія, керівник Приходько Олена Володимирівна, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Рукоділля»

ІІ місце – 13р., Рибалко Олександра, керівник Сірик Світлана Петрівна, Забірська ЗОШ І-ІІІст., гурток «Чарівний пензлик»

Старша вікова категорія (14-16р.)

І місце - 14р., Лозовенко Катерина, керівник Лозовенко Світлана Іванівна, КСР ЦТМ «Оберіг», народна студія «Фітодизайн та декор»

І місце – 15р., Шевчук Ірина, керівник Поліщук Тетяна Іванівна, КСР ЦТМ «Оберіг», зразкова студія «Звичайне диво»

І місце – 14р., Бондарєва Каріна, керівник Поліщук Тетяна Іванівна, КСР ЦТМ «Оберіг», зразкова студія «Звичайне диво»

ВІНОЧОК

Середня вікова категорія (10-13р.)

І місце – 12р., Зуєвич Катерина, керівник Щеголь Людмила Олександрівна, ВЦТДЮ, студія «Декоративно-ужиткове мистецтво»

І місце - 13р., Курашкевич Дар’я, керівник Павленко Даніела Іванівна, КСР ЦТМ «Оберіг», народна студія «Арт-ідея»

Старша вікова категорія (14-16р.)

І місце - 14р., Лозовенко Катерина, керівник Лозовенко Світлана Іванівна, КСР ЦТМ «Оберіг», народна студія «Фітодизайн та декор»

ІІІ місце - 15р., Олексенко Надія, керівник Лозовенко Світлана Іванівна, КСР ЦТМ «Оберіг», народна студія «Фітодизайн та декор»

ДЕКУПАЖ

Середня вікова категорія (10-13р.)

І місце - 11р., Волошина Уляна, керівник Шаповал Неля Василівна, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Світ майстрів»

І місце - 11р., Ткаченко Вероніка, керівник Шаповал Неля Василівна, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Світ майстрів»

І місце - 12р., Шаповал Діана, керівник Шаповал Неля Василівна, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Світ майстрів»

ВИШИВКА ХРЕСТИКОМ

Середня вікова категорія (10-13р.)

І місце - 10р., Лук’янчук Уляна, керівник Кулініч Емілія Борисівна, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Вишнівської ЗОШ І-ІІІст. , студія «Художня вишивка».

ІІІ місце - 12р., Лопатенко Євгенія, керівник Зацерковна Валентина Євтіхіївна, Вишнівська ЗОШ І-ІІІст. №4, гурток «Крій та шиття»

Старша вікова категорія (14-16р.)

І місце - 14р., Демяненко Вікторія, керівник Тарасенко Валентина Вікторівна, Крюківщинська ЗОШ І-ІІІст., гурток «Фантазія»

МОДУЛЬНІ РОБОТИ

Молодша вікова категорія (7-9р.)

І місце - 7р., Мельник Олексій, керівник Галушко Наталія Петрівна, ВЦТДЮ, гурток «Паперові маги»

І місце – 9р., Яремчук Анастасія, керівник Черток Валентина Володимирівна, ВЦТДЮ, студія «Паперопластика»

І місце – 7р., Максимченко Діана, керівник Черток Валентина Володимирівна, ВЦТДЮ, студія «Паперопластика»

ІІ місце – 7р., Шпігало Марія, керівник Черток Валентина Володимирівна, ВЦТДЮ, студія «Паперопластика»

ІІ місце – 7р., Абдулаєва Емілія, керівник Черток Валентина Володимирівна, ВЦТДЮ, студія «Паперопластика»

ІІ місце – 7р., Лахтадир Владислава, керівник Черток Валентина Володимирівна, ВЦТДЮ, студія «Паперопластика»

Середня вікова категорія (10-13р.)

ІІ місце – 12р., Зарецька Кіра, керівник Прицепова Наталія Леонтіївна. ВЦТДЮ, гурток «Фантазія»