Наш пошук і творчість тобі, Україно!

Підсумкове свято провів не лише районний центр творчості молоді «Оберіг», але і Відділ освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації.

У п’ятницю, 17 травня, у Києво-Святошинському районному будинку культури с. Новосілки відбулось районне свято обдарованих дітей «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» за підтримки і сприяння голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослави Смірнової.
Начальник відділу освіти Києво-Святошинської РДА Микола Івашко, голова районної ради профспілки працівників освіти і науки Іван Литвин та завідуюча районним методичним центром Лариса Лахтадир урочисто вручали подяки та подарунки обдарованим дітям та їхнім вчителям і керівникам закладів освіти.
Подяку отримала директор Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг» Надія Скакодуб. Свої відзнаки отримали і вихованці оберегу на чолі зі своїми керівниками: народний хореографічний ансамбль «Сонечко» та керівники Галина Лебіга та Андрій Дворак; народна студія спортивно-бального танцю «Ритми» та керівник Ольга Зарицька; народний вокальний ансамбль «Алегро» та керівник Олена Дзюба.
Пишаємось нашими педагогами та вихованцями! Ми любимо вас!