З Днем сміху!

Сьогодні  день сміху! Бажаємо усім щирого сміху та веселощів!

А також пропонуємо почитати різні цікаві традиції цього свята:

Українська історія святкування 1 квітня починається ще у Давній Русі. Вважалося, що саме в цей день зі сплячки виходить Домовик. На Русі святкували закінчення зими і прихід весни з 22 березня (весняне рівнодення) по 1 квітня. А домовик просинався остаточно тільки тоді, коли весна вже повністю володіла природою. І щоб він був прихильний до людей, його зустрічали жартами та веселощами. У сучасній Україні після вдалого жарту чи розіграшу в цей день примовляють «перше квітня  брехня всесвітня».
Звідки прийшла традиція святкування Дня сміху в Італії та Франції достоту невідомо. Але те, як вони святкують 1 квітня, точно відрізняється від інших країн. Тут заведено намагатись непомітно наклеїти на спини незнайомців різних паперових риб. Якщо той, над ким пожартували, не помітив цього, його називали «квітневою рибою» – адже він «піймався на гачок».
В Ірландії є цікава традиція розіграшу «жертви» листом✉️. Жартівник пише записку і просить «жертву» віднести її за певною адресою. Цей лист людина носить від будинку до будинку, поки не відкриє і не побачить зміст записки: «Шли дурня далі».
А от у Німеччині прийнято жартувати над дітьми. Їх можуть попросити купити, наприклад, комариного жиру, або ж відро іскри.
Нехай жарти будуть лише добрими! Ми любимо вас!