Активний вересень «Оберегу»

Перший місяць нового навчального року для «Оберегу» видався мега-активним! Усі майстерні, студії та гуртки розпочали свою роботу і вже активно працюють над новинками і цікавинками. 2310 вихованців уже співають, вчать вірші, малюють, репетирують вистави, плетуть із бісера, шиють із фетру, танцюють, пишуть і фотографують.

У вересні Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг» став активним учасником святкування дня міста Боярка. Студії центру творчості представили насичену концертну програму з 20 номерів тривалістю більше години. Керівники студій «Школа журналіста», «Сценічна мова і конферанс» та народної студії естрадно-народного співу «Перлина» представили свої професії на «Фестивалі професій» Боярки. А керівник фотогуртка «Об’єктив» Леся Калениченко стала учасником міської виставки боярських фотомитців.

Вересень приніс «Оберегу» приємні сюрпризи. Керівник студії сучасного танцю «Dance band» Інга Аркадіївна отримала диплом лауреата щорічної міської премії «Людина року» у номінації «Культура і мистецтво». А керівник студії «Фабрика декору» Світлана Іванівна ̶ подяку міського голови за вагомий внесок у справу виховання і навчання творчо обдарованих дітей та учнівської молоді.

Також у новому навчальному році у центру творчості «Оберіг» та у студії «Школа журналіста» з’явились офіційні сторінки у соцмережі Instagram, де публікується цікава інформація, актуальні фото, огляди та анонси подій.

У жовтні центр творчості проведе районний етап обласного конкурсу «Театральні обрії» та районний етап всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». Вокальні та театральні студії готують своїх вихованців для участі у міському молодіжному мистецькому фестивалі ім.Івана Коваленка. Керівник студії «Школа журналіста» Наталія Андрійченко відвідає толоку педагогів позашкільних закладів України «Осіння толока». Штатний психолог Інна Володимирівна візьме участь у практичному семінарі «На шляху до інклюзії». А керівники студій декоративно-прикладного мистецтва «Оберегу» відбирають найкращі роботи вихованців для представлення на конкурсах різних рівнів. 

Ми розпочинаємо жовтень та точно знаємо, що і на керівників та вихованців, і на батьків та гостей чекає багато сюрпризів, цікавих подій та нових перемог!

Ми любимо вас!