Вітаємо переможців виставки-конкурсу "Скарби рідного краю"

Переможці конкурсу в номінації «Художнє різьблення по дереву»

І місце – Нежиборський Тарас, Боярський НВК «Колегіум-ЗОШ І-ІІІ ст.. №3», Дронов А.Р.

ІІ місце– Винерський Микола, Дмитрівська ЗОШ І-ІІІст., Зубчик І.Б.



Переможці конкурсу в номінації «Писанкарство»

І місце – Баюк Дарья, Центр розвитку «Апельсин», Пасєка Т.С

І місце– Петрик Ніна, Ходосівська ЗОШ І-ІІІст., Багдасарян Г.С.

ІІ місце–Твердохліб Ангеліна, Центр розвитку «Апельсин», Пасєка Т.С.

ІІ місце–Мільшина Олександра, Центр розвитку «Апельсин», Пасєка Т.С.

ІІІ місце– Полуцянов Михайло, Центр розвитку «Апельсин», Пасєка Т.С.


Переможці конкурсу в номінації «Гончарство, художня кераміка, біомозаїка»

І місце – Степаненко Іван, КСР ЦТМ «Оберіг», Гоменюк Н.Й.
І місце– Мілліон Поліна, КСР ЦТМ «Оберіг», Гоменюк Н.Й.

ІІ місце– Комашинська Вікторія, КСР ЦТМ «Оберіг», Гоменюк Н.Й.

ІІ місце– Думенко Анастасія, Дмитрівська ЗОШ І-ІІІст., Зубчик І.Б.

ІІІ місце–Горбань Анастасія, КСР ЦТМ «Оберіг», Гоменюк Н.Й.


Переможці конкурсу в номінації «Лозоплетіння, соломоплетіння та аплікація соломкою»

І місце – Король Анастасія, Княжицька ЗОШ І-ІІІ ст., Змитрук Л.А.

ІІ місце– Лавренюк Катерина, Ходосівська ЗОШ І-ІІІ ст., Багдасарян Г.С.
ІІ місце– Балабан Анастасія, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ст.., Біла Л.В.

ІІІ місце–Петрик Ніна, Ходосівська ЗОШ І-ІІІст., Багдасарян Г.С.


Переможці конкурсу в номінації «Художня вишивка»

І місце– Іванькова Дарина, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Вишнівської ЗОШ № 3, Кулініч Е.Б.
І місце– Дем’яненко Вікторія, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Вишнівської ЗОШ № 3, Кулініч Е.Б.
ІІ місце –
Валага Марина, Княжицька ЗОШ І-ІІІ ст., Данильчук Т.М.

ІІІ місце–Ющук Олександра, Княжицька ЗОШ І-ІІІ ст., Данильчук Т.М.


Переможці конкурсу в номінації «Декоративний розпис»

ІІ місце – Костенко Вікторія, ВЦТДЮ, Кузнецова О.В.


Переможці конкурсу в номінації «Бісероплетіння, вишивка бісером»

Гран-прі – Лозовенко Катерина, КСР ЦТМ «Оберіг», Лозовенко С.І.

ІІ місце–Бондренко Дарина, КСР ЦТМ «Оберіг» , Приходько О.В.

ІІІ місце–Власюк Софія, ВЦТДЮ, Гулей О.В.

ІІІ місце– Опар’єнко Вероніка, Дмитрівська ЗОШ І-ІІІст., Алдошина В.В.


Переможці конкурсу в номінації «Вишивка стрічкою»

І місце – Лозовенко Катерина, КСР ЦТМ «Оберіг», Лозовенко С.І.

ІІ місце–Солянова Анна, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ст.., Біла Л.В.


Переможці конкурсу в номінації «Квілінг»

І місце – Ющук Олександра, ВЦТДЮ, Галушко Н.П.

ІІ місце–Тарганчук Оксана, Дмитрівська ЗОШ І-ІІІст., Тарганчук О.О.

ІІІ місце–Якименко Артем, КСР ЦТМ «Оберіг», Шаповал Н.В.

ІІІ місце– Волошина Уляна, КСР ЦТМ «Оберіг», Шаповал Н.В.


Переможці конкурсу в номінації «Вироби з паперу»

І місце – Савенко Олег, ВЦТДЮ, Глушко Н.П.

ІІ місце–Чухлій Богдан, ВЦТДЮ, Глушко Н.П.

ІІ місце–Ковінченко Анастасія, Центр розвитку «Апельсин», Тосіч Л.М.

ІІІ місце– Юрченко Тетяна, Центр розвитку «Апельсин», Тосіч Л.М.


Переможці конкурсу в номінації «В’язання спицями, гачком»

І місце – Курач Маргарита, КСР ЦТМ «Оберіг», Приходько О.В.

ІІ місце– Єрмакова Ольга,Ходосівська ЗОШ І-ІІІст., Багдасарян Г.С.


Переможці конкурсу в номінації «Лялька мотанка»

І місце – Бондаренко Олександра,Боярський НВК «Колегіум-ЗОШ І-ІІІ ст.. №3», Негода Т.В.

Переможці конкурсу в номінації «Декупаж»

І місце– Зорько Анна, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ст.., Біла Л.В.


Переможці конкурсу в номінації «Валяння»

І місце– Рахільчук Вікторія, КСР ЦТМ «Оберіг», Приходько О.В.

ІІ місце–Останіна Маргарита, КСР ЦТМ «Оберіг», Приходько О.В.

ІІ місце– Хлебна Анастасія, КСР ЦТМ «Оберіг», Приходько О.В.

ІІІ місце–Бондаренко Дарина, КСР ЦТМ «Оберіг», Приходько О.В.


Відповідно до положення конкурсу журі відзначило грамотами:

За виховання у дітей любові до братів наших менших-Тарасенко Валентина Вікторівна ВЦТДЮ.