Україна понад усе

"ТЕПЕР ДЛЯ ТЕБЕ Я СПІВАЮ,
МОЯ ЗЕМЛЯ,МІЙ РІДНИЙ КРАЮ.ДЛЯ ЩИРИХ ДРУЗІВ,ДЛЯ РОДИНИ,МОЄЇ РІДНОЇ ВКРАЇНИ
ПАЛАЄ В НЕБІ ЗІРКА РАННЯ,
ДОБРА ВАМ,ЗЛАГОДИ Й КОХАННЯ.
У КОЖНІЙ ПІСНІ,В КОЖНІМ СЛОВІ,
НАДІЇ,ВІРИ І ЛЮБОВІ!!!"

Дмитро Хома

Висловлюємо щиру подяку за чудовий концерт Дмитрові Хомі та його родині.
Бажаємо, аби натхнення не полишало Вас та усю вашу родину.

Саме так називався авторський концерт співака, поета і композитора, лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів, соліста Академічного Ансамблю пісні і танцю Державної Прикордонної служби України Дмитра Хоми, який відбувся 21 листопада в Києво-Святошинському районному центрі творчості молоді «Оберіг» за сприяння виконавчого комітету Боярської міської ради.
З Бояркою пан Дмитро познайомився цього року на молодіжному мистецькому фестивалі ім. Івана Коваленка. Вражений талантами юних боярчан, Дмитро Хома висловив бажання відвідати наше місто ще раз – вже з власною концертною програмою. І свого слова дотримав! А відбувся цей концерт саме 21 листопада – в День Гідності і Свободи – не випадково. Бо саме «Україна понад усе» можна з певністю вважати життєвим і творчим кредо Дмитра Хоми.
Пан Дмитро щедро поділився з гостями заходу своїм поетичним та пісенним доробком. Пісні «Я прилечу до тебе, мила», «Ой, мамо, хай летять літа», «Краю рідний – доленько моя», «Згадай мене», «Хай щастить – з роси вам і води»… Надзвичайна щирість і глибокий ліризм як текстів, так і мелодій – це своєрідна візитівка пісенної творчості пана Дмитра. А між піснями – щире спілкування з присутніми в залі своїми новими друзями, які з нетерпінням чекали на цю зустріч.
Крім Дмитра Хоми, в заході взяли участь його дружина Ольга Кашул і сини Микола (який порадував глядачів не лише піснями, а й виконанням поезій і навіть запальним танцем!) та Іванко. Тому більш точно цей захід можна назвати авторським вечором творчої родини. Однієї з тих, з яких починається і складається наша справжня – творча, самобутня, свободолюбива, нездоланна і така привітна й щира – Україна. І, мабуть, саме в цьому – найбільша цінність заходу.