Народна студія бального танцю "Ритми"

Зарицька Ольга Миколаївна - дипломований спеціаліст, 1979 року закінчила Житомирське культурно-освітнє училище по спеціальності хореограф. З 1997 року навчалася в бізнес класі зі спортивних бальних танців при Київському університеті культури ім..Корнійчука. Справжній професіонал та ентузіаст своєї справи.Є суддею першої категорії зі спортивних бальних танців.

 

З 2000року в КСР ЦТМ «Оберіг» Зарицька О.М. організувала студію бального танцю «Ритми» і стала його незамінним керівником. В роботі з дітьми керівник максимально реалізує свої знання та професійні навички.

Колектив приймає активну участь у спортивному житті так як є членом спілки громадських організацій спортивного танцю України. Діти можуть себе проявити як спортсмени, а також при студії створений ансамбль бального танцю. На базі бальної хореографії створюються хореографічні постановки.
Вихованці виступають на різноманітних громадських і мистецьких заходах, приймають участь у фестивалях, концертах, змаганнях районного, обласного та міжнародного рівнях. Керівник студії проводить відкриті уроки, вечори відпочинку, творчі звітні концерти.
Цей дитячий хореографічний колектив хвилює глядачів своїм справжнім професіоналізмом.
У колективі із задоволенням навчаються діти від 4 до 16 років. Тут завжди панує творча і доброзичлива атмосфера.
Програма навчання враховує отримання знань та навичок по двом програмам:

європейська ;

латино-американська

Про гурток/студію

  • Керівник: Зарицька Ольга Миколаївна
  • Місце проведення: м. Боярка, вул. Білогородська 23а КСР ЦТМ
  • Номер: 067-375-62-22