Народний вокальний ансамбль "Алегро"

Шістнадцять років в центрі творчості молоді «Оберіг» існує та плідно працює вокальний ансамбль «Алегро», яким керує педагог-новатор Дзюба Олена Миколаївна. За ці роки своєї творчої діяльності керівник досягнула поставленої мети – створення цікавого своєрідного вокального ансамблю, який має власний імідж та вирізняється серед інших вокальних колективів умінням виконувати пісні в різних музичних напрямках, поєднанні стилів, новою концепцією вже відомих творів, оригінальними сценічними образами.

В 2007 році ансамбль «Алегро» захистив, а в 2012 році підтвердив почесне звання «Зразковий художній колектив» .

В ансамблі «Алегро» із задоволенням займаються діти віком від 6 до 16 років. Навчально-виховний процес ансамблю організовано на базі Вишнівської ЗОШ І –ІІІ ступенів №4 і колектив має необхідне обладнання для повноцінної та якісної роботи.

Родзинкою зразкового вокального ансамблю «Алегро» є прагнення поєднати у своїй творчості вокал та елементи хореографії. Зразковий вокальний ансамбль «Алегро» звучить емоційно, виразно і водночас м’яко, задушевно, оригінально.Їх виконавська майстерність, артистизм, яскрава самобутність і творче натхнення захоплюють і вражають глядачів.

Насичена концертна діяльність, цікавий навчально-виховний процес, перемоги в конкурсах та фестивалях вокального мистецтва допомогли створити в ансамблі атмосферу єдності, творчого підйому, єдиної родини – педагогів, вихованців та їх батьків і досягти високих результатів діяльності. 

Про гурток/студію

  • Керівник: Дзюба Олена Миколаївна
  • Місце проведення: м. Вишневе
  • Номер: 050-278-17-51