Студія «Сценічна мова та конферанс»

Студія «Сценічна мова та конферанс».

Керівник студії Антипова Галина Віталіївна.


У роботі студії «Сценічна мова та конферанс» важливе місце займає живе слово на сцені. Робота над мовою, над проблемами мовлення існує в різних формах. Зміст роботи студії полягає в творчому процесі словесної дії, техніці мовлення, питаннях дикції, голосу, вимови.

Мова на сцені завжди займала і займає особливе місце в характеристиці того чи іншого стилю дикторського виконання. Увага до змісту сценічної мови, передача відтінків думки і почуттів до яскравої емоціональної виразності слова є одною із самих важливих засобів роботи ведучих на сцені.

Метою гуртка є формування компетентності у процесі роботи над мовним апаратом, щоб слово набуло вірного звучання, дія відповідала всім вимогам та законам сценічної культури.

Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей:

1. Пізнавальної, що забезпечує оволодіння основами техніки сценічного мовлення, поняттями дикції, орфоепії, мелодики мови;

2. Творчої, що забезпечує розвиток виконавської майстерності, вирішення творчих завдань; формування дикторських, ритмічних, акторських здібностей музично-естетичного смаку; розуміння і сприйняття високохудожнього сценічного мистецтва всіх жанрів; потреби особистості у творчій реалізації.

3. Соціальної, що передбачає виховання любові до рідної мови, розуміння важливості, розуміння сприйняття і наслідування національних традицій в українській сценічній культурі; навичок професійного партнерства.

Наповнюваність групи 16 дітей. В гурток приймаються діти та молодь, які виявляють бажання до занять мистецтвом конферансу і виявили здібності мінімального рівня. Прийом здійснюється за результатами прослуховування: дикція (читка з листа та напам’ять віршованого тексту), ритмічного (проплескати в долоні, заданий ритм), емоційно-образного (емоційні реакції на почуту пісню, мелодію). Форма організації занять – групові та індивідуальні, згідно Положення про проведення індивідуальних занять, зведених репетицій та концертних виступів.

Робота в студії на початковому рівні полягає в роботі над мовним апаратом та розкриттям можливостей сценічної дії дитини. На заняттях практикуються артикуляційні вправи, вправи на розвиток уваги, уяви, фантазії, акторський тренінг з сценічної дії, ознайомлення з елементами грамотного володіння сценічною мовою.

Ось і промайнуло літо і студія «Сценічна мова та конферанс» готова до плідної творчої праці.

Ви мрієте бути актором, любите експерементувати, хочете володіти голосом або просто обожнюєте кіно та театр, чи хочете почуватися більш впевнено у житті, тоді приєднуйтесь до творчого колективу нашої студії. Ми разом з вами працюватимемо над тим аби зникла ваша надмірна сором”язливість, аби ваша мова стала більш чіткою та виразною, аби ви почували себе більш впевнено у житті.

СТУДІЯ “Сценічна мова та конферанс” запрошує учнів молодших, середніх та старших класів на заняття з акторської майстерності, пластики, сценічної мови та конферансу.

В нашій програмі:

акторська майстерність;

сценічна мова;

пластика;

розвиток уяви та фантазії.

Ви дізнаєтеся, що таке артикуляційна гімнастика та як правильно її виконувати;

що таке сценічний рух та його особливості;

основні характеристики сценічного майданчика та робота з глядачем.

Напрацюєте навички розбору ролі та роботи з текстом, як прозовим так і віршованим.

Теоретична основа у програмі вдало поєднується із навчальною практикою.

Вже на початку навчального року, за умови опрацювання та засвоєння матеріалу,

наші вихованці мають можливість виступати на сцені закладу, відкритих майданчиках та сцені міста!

Крім того, найстаранніші студійці братимуть участь у масових театралізованих дійствах,

а також створюватимуть сценарні плани виступів у дитячих клубах, школах тощо. А також прийматимемо участь у Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях – конкурсах мистецтв.

В програмі навчання імпровізації, творчі етюди, манки, інсценізація байок, казок, віршів постановка вистав та перфоменсів.

Це чудова можливість навчитися працювати у творчій команді та вдало імпровізувати!

https://www.facebook.com/%D0%A1%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%8F-%D0%A1%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%82%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%81-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B0-%D0%9F%D0%B0%D1%82%D1%80%D1%96%D0%BE%D1%82-247830815670285/?fref=ts

Про гурток/студію

  • Керівник: Антипова Галина Віталівна
  • Місце проведення: м. Боярка, вул. Білогородська 23а КСР ЦТМ "Оберіг" 2 поверх, ауд. 16
  • Номер: 095-113-89-72