Зразкова театр-студія "Світла хвиля"

Зразковий театр – студія «Світла хвиля». Керівник Іващенко Т.В.

Театр – студія «Світла хвиля» Києво – Святошинського районного Центру творчості молоді «Оберіг» хвилює глядачів своїм щирим, незабутнім мистецтвом , незмінно викликає у них почуття щирого захоплення і радості від зустріч з чарівним і прекрасним світом театрального мистецтва.

Театр – студія почав свою роботу при Києво – Святошинському Центрі молоді «Оберіг» у 1993 р. Керівником колективу є справжній професіонал своєї справи – Іващенко Тетяна Володимирівна,вона прагне враховувати в роботі з дітьми вимоги сьогодення.

Склад колективу включає в себе групи дітей різних вікових категорій: молодші, середні та старші.

Театр – студія «Світла хвиля» існує 23 роки, має свої традиції, творчі знахідки, здобутки, досягнення та високий професійний рівень.

Репертуар театру – студії включає: народні казки (українські та зарубіжні), авторські казки дитячої класичної літератури, інсценізації, п’єси українських, російських та зарубіжних авторів, пародії на сучасних естрадних виконавців. В театрі – студії «Світла хвиля» вже сформовано свій стиль, в якому цей колектив вірний вже багато років і в якому він продовжує розвиватися та удосконалюватися – національно – класичний. Цей колектив добре відомий у Києво – Святошинському районі та за його межами.

В театрі – студії з задоволенням займаються хлопчики та дівчатка від 7 до 18 років. В колективі панує творча, доброзичлива та психологічно – комфортна атмосфера для дітей. Вихованці театру – студії поважають один одного, з любовю, повагою та розумінням ставляться до керівника студії Іващенко Тетяни Володимирівни. Багато часу ( крім занять) проводять разом: влаштовують поїздки на іспити до театральних ВУЗів, в театри на постановки, озвучують реклами та фільми, ходять на природу.

Вихованці театру – студії «Світла хвиля» постійно беруть участь у виховних та культурних заходах Центру, у всіх районних та обласних фестивалях театрального мистецтва, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і заслужено отримують звання лауреата.

З музичною казкою «Бременські музики» вихованці театру – студії

знімалися на телебаченні у програмі «Вечірня казка».

Про серйозні успіхи та досягнення у задоволенні потреб вихованців у професійному самовизначенні та самореалізації говорить те, що деякі діти, випускники театру – студії, обрали театральне мистецтво справою свого життя. Вони навчаються у Київському Міжнародному університеті кіно і телебачення наакторському факультеті: Н.Борсук, Н.Сапельникова, М.Яковенко, та в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв Ю.Прокопенко, Н.Прокопенко, Д. Тищенко. Деякі випускники після театрального університету стали професійними акторами:

А.Бінєєва, О.Цуркан, І.Штаблавая, Н.Савенко. Надія та Юлія Прокопенки з успіхом працюють в рідному Центрі. Вже декілька років діти молодшої істаршої груп знімаються в кіно, рекламах і з успіхом їх озвучують.

Ми любимо вас

І

чекаємо!

Про гурток/студію

  • Керівник: Іващенко Тетяна Володимирівна
  • Місце проведення: м. Боярка, вул. Білогородська 23а КСР ЦТМ "Оберіг" 2 поверх, ауд. 16
  • Номер: 050-185-21-49