Майстерня«Майстер»

Майстерня«Майстер»

Керівник: Гоменюк Наталія Йосипівна

Майстерня працює вже понад 20 років. Діти навчаються за авторською програмою.Всього працює чотири групи . Програма розрахована на початковий рівень– 2 роки навчання; основний- 2 роки навчання та вищий рівень-розрахований на1 рік навчання ; 

Відвідуючи заняття у майстерні «Майстер», діти матимуть чудову можливість ознайомитись з різноманітними методами та школами виготовлення народної глиняної іграшки та керамічної скульптури, набути навичок ліплення та роботи на гончарному колі, дізнатися про властивості глини та історію виникнення гончарства. Гончарство- один з основних різновидів народного мистецтва, у якому відбився довічний потяг народу до єдності красивого з корисним. Програмою передбачена інтеграція знань з історії, українознавства та образотворчого мистецтва. Основний час відводиться на практичну роботу. Це виконання вправ, тренінги, копіювання зразків та створення власних оригінальних виробів.

Якщо пофантазувати та подивитись на світ очима доброго чарівника, то всі картинки з твоєї уяви : добрих левів, жар-птицю ,чортяк-музик,розцяцькованого коника можна створити власними руками, виліпивши з глини. Ліплення з глини добре розвиває трудові навички, сприяє розвиткові творчої уяви та художнього смаку, фантазії та пізнавальної діяльності; поглиблює знання з декоративно-прикладного мистецтва та народознавства.

Також під час навчального року для гуртківців проводяться екскурсії до декоративно-ужиткового музею, музею архітектури та побуту «Пирогово», оглядові екскурсії по Києву та ін… Діти мають можливість відвідувати виставки декоративно-ужиткового напрямку, та безпосередньо приймати в них участь.Також проводяться майстер-класи для батьків та персональні виставки робіт найкращих учнів. Метою гуртка є формування компетентності особистості засобами гончарного ремесла.      

                                        

Про гурток/студію

  • Керівник: Гоменюк Наталія Йосипівна
  • Місце проведення: м. Боярка, вул. Білогородська 23а КСР ЦТМ "Оберіг" 1 поверх, ауд. 4
  • Номер: 095-277-38-93