Стипендіати

Список вихованців Києво-Святошинського районного ЦТМ «Оберіг»,

переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних та районних конкурсів, виставок та фестивалів 2017 – 2018н.р.

№ п/п Прізвище, ім’я дитини Конкурс Місце Гурток Керівник гуртка
1. Нівінська Марія Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Україна Європейська держава» ІІІ Зразкова студія «Звичайне диво» відділення образотворчого мистецтва Поліщук Тетяна Іванівна
2. Давиденко Катерина Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Всеукраїнська виставка-конкурс«Український сувенір» ІІІ

І

Студія «Художня вишивка» Іванькова Світлана Леонідівна
3. Міткохер Олена Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» І Зразкова студія «Звичайне диво» відділення образотворчого мистецтва Поліщук Тетяна Іванівна
4. Антипов Назарій Міжнародний фестиваль конкурс «Україна єднає світ» І Гурток «Сценічної мови та конферанс» Антипова Галина Віталіївна
5. Юхновська Катерина Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» Обласний етап Всеукраїнського конкурсу«Знай і люби свій край»

Всеукраїнська виставка-конкурс

«Знай і люби свій край»

І

І

ІІІ

Зразкова студія «Звичайне диво» відділення образотворчого мистецтва зразкова студія "Фітодизайн"

зразкова студія "Фітодизайн"

Поліщук Тетяна Іванівна

Єріна Людмила

Леонідівна

Єріна Людмила

Леонідівна

6. Петрук Юлія Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка-конкурс «Новорічна композиція» І зразкова студія "Фітодизайн" Єріна Людмила Леонідівна
7. Бондарева Каріна Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка-конкурс «Новорічна композиція» І Зразкова студія «Звичайне диво» відділення образотворчого мистецтва Поліщук Тетяна Іванівна
8. Забіяка Микола Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка-конкурс «Новорічна композиція» І Гурток «Майстерність» Морозова Галина Іванівна
9. Лозовенко Катерина Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка-конкурс «Новорічна композиція» І Студія «Художня вишивка» Іванькова Світлана Леонідівна
10. Лук’янчук Ліля Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» І Студія «Художня вишивка» Кулініч Емілія Борисівна
11. Шаповал Діана Всеукраїнська виставка-конкурс«Український сувенір» І Студія «Світ майстрів» Шаповал Неля Василівна
12. Цимбаленко Ростислав Всеукраїнська виставка-конкурс«Український сувенір» І Майстерня «Майстер» Гоменюк Наталія Йосипівна
13. Халаїм Дар’я Всеукраїнська виставка-конкурс«Український сувенір» І Студія «Сувенір» Седлецька Тетяна Іванівна
14. Сизова Владлена Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» І Народний вокальний ансамбль «Алегро» Дзюба Олена Миколаївна
15. Вовк Вікторія Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» ІІ Народний вокальний ансамбль «Алегро» Дзюба Олена Миколаївна
16. Коновалова Вікторія Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка-конкурс «Новорічна композиція» І Студія «Рукоділля» Приходько Олена Володимирівна
17. Іванькова Дарина Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка-конкурс «Новорічна композиція» І Студія «Художня вишивка» Кулініч Емілія Борисівна
18. Балинський Нікіта Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» ІІ Вокальна Студія «Діамант» Криворучко Катерина Миколаївна
19. Пащенко Олександр Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» ІІ Вокальна Студія «Діамант» Криворучко Катерина Миколаївна
20. Мельникова Анастасія Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» ІІ Вокальна Студія «Діамант» Криворучко Катерина Миколаївна
21. Мельникова Дар’я Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» ІІ Вокальна Студія «Діамант» Криворучко Катерина Миколаївна
22. Гранюкова Анастасія Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» ІІ Вокальна Студія «Діамант» Криворучко Катерина Миколаївна
23. Шевчук Максим Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» ІІ Вокальна Студія «Діамант» Криворучко Катерина Миколаївна
24. Кричун Софія Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» ІІ Вокальна Студія «Діамант» Криворучко Катерина Миколаївна
25. Осика Марія Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» ІІ Вокальна Студія «Діамант» Криворучко Катерина Миколаївна
26. Терефюк Олександра Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» І Вокальна Студія «Діамант» Криворучко Катерина Миколаївна
27. Бевзюк Анастасія Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» І Вокальна Студія «Діамант» Криворучко Катерина Миколаївна
28. Бубнова Діана Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» ІІІ Вокальна Студія «Діамант» Криворучко Катерина Миколаївна
29. Сергєєв Деніс Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» І Вокальна Студія «Діамант» Криворучко Катерина Миколаївна
30. Солоненко Аліна VІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій», Міжнародний фестиваль-конкурс «Созопольська панорама» ІІ

І

Народна студія естрадно-народного співу «Перлина» Нурищенко Оксана Миколаївна
31. Фаюра Катерина VІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій» ІІ Народна студія естрадно-народного співу «Перлина» Нурищенко Оксана Миколаївна
32. Алейнік Марія-Магдалина ХХХІІ-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій» Міжнародний фестиваль-конкурс «Созопольська панорама» ІІ

І

Народна студія естрадно-народного співу «Перлина» Нурищенко Оксана Миколаївна
33. Ситник Ярослава ХХХІІ-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій» І Народна студія естрадно-народного співу «Перлина» Нурищенко Оксана Миколаївна
34. Ситник Маргарита ХХХІІ-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій» І Народна студія естрадно-народного співу «Перлина» Нурищенко Оксана Миколаївна
35. Бецко Маркіян VІ Відкритий фестиваль конкур шкільних та дитячих театрів Краща характерна роль Зразкова театр студія «Світла хвиля» Іващенко Тетяна Володимирівна
36. Прийма Софія VІ Відкритий фестиваль конкур шкільних та дитячих театрів Краща жіноча роль Зразкова театр студія «Світла хвиля» Іващенко Тетяна Володимирівна
37. Щекал Вероніка VІ Відкритий фестиваль конкур шкільних та дитячих театрів Краща характерна роль Зразкова театр студія «Світла хвиля» Іващенко Тетяна Володимирівна
38. Хоменко Олександра Міжнародний фестиваль-конкурс «Созопольська панорама» ІІІ Народна студія естрадно-народного співу «Перлина» Нурищенко Оксана Миколаївна
39. Солоненко Аліна Міжнародний фестиваль-конкурс «Созопольська панорама» І Народна студія естрадно-народного співу «Перлина» Нурищенко Оксана Миколаївна