Про нас

  Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг» свою діяльність розпочав у 1978 році як Києво-Святошинський районний будинок піонерів та школярів. В 1990р. на підставі рішення Києво-Святошинської районної державної адміністрації було розпочато його реорганізацію та будівництво нового приміщення. 19 квітня 1991р. був відкритий Києво-Святошинський районний центр дитячої та юнацької творчості в місті Боярка по вул. Білогородській, буд.23-а. У 1994р. заклад перереєстровано в Києво-Святошинський районний центр творчості молоді "Оберіг".

З 2005р. директором центру призначена Надія Скакодуб.

В 2006р. розроблена геральдика закладу: прапор та герб.У 2009 році написаний гімн закладу на слова та музику Тетяни Володай, боярської поетеси, лауреата премії ім. Володимира Самійленка. Кожний захід в центрі розпочинається словами, які є візитівкою центру: "Ми любимо вас!".

Відповідно до наказу МОН України №202 від 11.03.2010р. КСР ЦТМ «Оберіг» внесений до Переліку найбільших позашкільних навчальних закладів системи Міністерства освіти і науки України.

В 2017 році колективу закладу присвоєно звання лауреат премії ім. Володимира Самійленка Боярської міської ради.

З 2007 року відповідно до Статуту Києво-Святошинськийрайонний центр творчості молоді "Оберіг" – комплексний позашкільний навчальний заклад. Позашкільна освіта в центрі здійснюється за 10 напрямами з 11 відповідно до законодавства, крім оздоровчого. Із них художньо-естетичний – найбільш поширений. Центр проводить навчально-виховну, інформаційно-методичну, організаційно-масову, навчально-тренувальну роботу.

В цілому мережа гуртків ЦТМ "Оберіг" відповідає структурі, перспективам розвитку, Статуту закладу та запитам батьків і дітей. Гуртки працюють відповідно до навчальних планів і програм за розкладом занять. Календарно-тематичне планування відповідає навчальним програмам та рівню навчання гуртка.

Пріоритетним завданням в діяльності педагогічного колективу Києво-Святошинського районного ЦТМ "Оберіг" є впровадження сучасних технологій моделювання інноваційного освітнього простору для розвитку творчого потенціалу особистості вихованців. Інноваційна діяльність колективу спрямована на його швидке реагування вимогам сьогодення в діяльності позашкільного закладу. Пропагуються такі інноваційні форми, як персональні виставки обдарованих дітей; творчі вечори талановитих вихованців; творчі звіти кожної студії протягом навчального року; творчі вечори педагогів за участю їх вихованців; спільні проекти декількох студій; проведення майстер-класів для дітей та педагогів Києво-Святошинського району як педагогами центру, так і професіоналами з інших країн; участь у всеукраїнських телевізійних проектах "Крок до зірок", "Шанс", "Обдаровані діти України"; озвучення вихованцями фільмів і реклами на українському телебаченні та радіо; флешмоби; пленери та інш..

В рамках заключного районного фестивалю дитячої творчості «Святошин» в центрі щорічно проводяться районні конкурси, виставки різних напрямів: виставки образотворчого мистецтва, писанок, декоративно-ужиткового мистецтва, народних ремесел, конкурси театрального та вокального мистецтва, читців. Протягом 5-ти років поспіль разом з Боярською міською радою і громадською організацією «Центр розвитку громад» колектив проводить Молодіжний мистецький конкурс ім. Івана Коваленка.

Традиційними стали в закладі проведення Дня відкритих дверей, свята «В гостях у Миколая», Новорічних ранків та Різдвяних колядок та щедрівок по Україні, святкових концертів на честь Жіночого свята, Дня міста, Дня Перемоги, Міжнародного дня захисту дітей, професійних свят; показ дитячих вистав глядацькому колу міста Боярки та Києво-Святошинського району. В 2008р. педагогічний колектив відродив заключний фестиваль дитячої творчості центру під назвою "Обереги любові".

В нашому закладі працює 60 педагогів, висококваліфікованих фахівців, діяльність яких неодноразово відзначена почесними грамотами, дипломами та подяками органів місцевого самоврядування, державних адміністрацій, МОН України. 11 педагогічним працівникам центру присвоєне педагогічне звання «Керівник гуртка-методист».

11 навчальних програм з різних напрямків позашкільної освіти затверджені науково-методичною радою КВНЗКОР «Академія неперервної освіти» та успішно впроваджуються в навчально-виховний процес центру та інших позашкільних навчальних закладів Київської області.

Виховна система закладу «З любов’ю в серці» у 2014р.отримала ІІ місце на всеукраїнському конкурсі соціально-педагогічних систем позашкільних навчальних закладів.

У 2014р. в Рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» колектив закладу став переможцем в категорії «Позашкільні навчальні заклади районного підпорядкування» серед комплексних позашкільних навчальних закладів України.

Педагоги центру є неодноразовими переможцями обласних етапів всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у різних напрямках позашкільної освіти. У 2015 році Мельник Т.О., керівник зразкової театр-студії, та Нурищенко О.М., керівник народної студії естрадно-народного співу «Перлина» здобули ІІІ місця в номінаціях театральне та вокальне мистецтво. Узагальнений матеріал педагогічного досвіду цих керівників представлений на сторінках «Вернісажу педагогічної творчості»: Інформаційно-методичний збірник матеріалів переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»/ уклад.: С.А.Минзар, М.П.Гончарук, О.О.Остапенко, за заг.ред. Т.В.Нестерук.-Біла Церква: КЗ КОР «ЦТДЮК».-2015.-397с.. Переможцем обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у 2016р. стала Іванькова С.Л., керівник студії «Художня вишивка», яка здобула ІІ місце у номінації декоративно-ужиткове мистецтво.

Узагальнений педагогічний досвід роботи був представлений на Міжнародній виставці «Інноватика в освіті» в 2012р., 2013р. та 2016р..

В закладі навчається 1785 дітей; гуртків – 55, груп – 114. Протягом останніх трьох років ця цифра залишається стабільною, але колектив продовжує працювати над питанням збільшення контингенту вихованців закладу.

Надійною підтримкою для найбільш талановитої молоді є стипендія голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації. Чисельність стипендіатів з кожним роком збільшується. В 2016-2017н. році 26 вихованців отримують таку стипендію.

7 дитячим колективам закладу присвоєні почесні звання:

Народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник Оксана Нурищенко ;

Народна студія бального танцю «Ритми», керівник Ольга Зарицька;

Народний хореографічний ансамбль «Сонечко», керівники Галина Лебіга, Андрій Дворак, Ігор Дорохін;

Народний вокальний ансамбль «Алегро», керівник Олена Дзюба;

Народна студія «Фітодизайн», керівник Людмила Єріна;

Зразкова студія образотворчого мистецтва «Звичайне диво», керівник Тетяна Поліщук;

Зразкова театр-студія «Світла хвиля», керівник Тетяна Мельник;

З кожним роком збільшується кількість вихованців-переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних фестивалів, творчих конкурсів та виставок. 39 вихованців закладу стали призерами в 2015-2016 н.р..

В тісній співпраці з громадськими організаціями колектив займається доброчинністю та проводить благодійні акції для дітей соціально-незахищених категорій та бійців АТО, інвалідів і ветеранів війни, праці.

Вихованці ЦТМ «Оберіг» беруть активну участь у культурно-мистецьких заходах міста Боярки, Києво-Святошинського району.

В центрі створені всі умови для роботи і навчання. Проведені енергозберігаючі технології: будівля закладу утеплена, замінені всі вікна та двері на євростандарт.

Діють навчальні кабінети, які відповідають сучасним вимогам. Замінені в закладі всі меблі, оновлена навчальна база, проведена Інтернет-мережа. В більшості кабінетах проведені поточні та капітальні ремонти. На прибудинковій території закладу розміщені зелені газони, клумба. Адміністрація закладу має повний пакет установчих документів: 

- статут, затверджений наказом відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації №666 від 2 грудня 2016 року;

- витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права, серія ЕК 623660 від 01.08.2015 року;

-   свідоцтво право власності на нерухоме майно, серія САЕ №612986 від 09.04.2012 року;

- витяг про державну реєстрацію прав серія СЕВ №855786 від 09.04.2012 року;

- довідка з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) АА № 715529 від 02.10.2012 року;

- свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи серія А01 №141346 від 24.11.1994 року;

- свідоцтво про атестацію серія ПНЗ №001473 від 15.02.2011 року;

- проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування від 16.03.2015 року;

- рішення головного управління  ДФС у Київській області, Києво-Святошинської об’єднаної державної податкової інспекції №972 від 13.01.2017 року.

Статут центру Ви можете переглянути за посиланням:

/uploads/images/manager/3ec__statut_2011.doc

Установчі документи закладу: